אין ספק שלתוספי התזונה, יש מקום של כבוד בעולם הכושר הגופני. אם ברצונכם להעלות מסת שריר, מומלץ שתכירו תוסף חובה הנקרא גיינר. אם תצרכו את התוסף בצורה נכונה, תוכלו לראות תוצאות טובות יותר בכל הקשור למסת השריר שלכם.
אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה ולקבל מידע על הסיבות המומלצות לצריכת גיינרים.
מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך!

סיבה ראשונה – חילוף חומרים מהיר

אם קצב חילוף החומרים שלכם מהיר במיוחד ואתם מנסים להעלות מסת שריר ובכלל להעלות במשקל ולא מצליחים, אז כנראה שאתם צריכים לצרוך גיינרים.

סיבה שנייה – אין לכם זמן לאכול כמו שצריך?

לא מעט אנשים שעוסקים בספורט, מגיעים לחדר הכושר ישירות מהעבודה. האנשים הללו בקושי מספיקים לאכול ועל כן, צריכת גיינרים היא הפתרון המושלם עבורם. הרי זה ידוע שאלה מכילים רכיבים תזונתיים שהגוף זקוק להם, במיוחד בזמן אימון וגם לאחר התאוששות ממנו. על כן, יש לבחור אבקות גיינרים לעלייה במסה שיש בהן שילוב של חלבונים, פחמימות, שומנים, חומצות אמינו, מינרלים וכמובן סיבים תזונתיים. כך הגוף יקבל כמות מספקת של רכיבים מזינים. כאן נחדד דבר חשוב ונאמר שאין להסתמך על גיינרים שיחליפו ארוחות מזינות ובכל מקרה, יש להקפיד על אכילת 2 ארוחות לפחות במהלך היום.

סיבה שלישית – פורמולה שתעזור לגוף להתאושש

הגיינרים מכילים שילוב נכון של חלבונים, פחמימות ושומנים. לכל אלה, הגוף זקוק לאחר אימון אינטנסיבי. הפורמולה הזאת מספקת מענה מושלם ועוזרת לגוף להתאושש לאחר אימון.

איך בוחרים גיינרים?

לפני שבוחרים בגיינר, חשוב מאוד לבדוק את ההיצע הקיים בשוק וכמו כן לבדוק מהם הצרכים האישיים. לכל גיינר יש רכיבים שונים ברמת איכות משתנה. על כן, אל תבחרו בגיינר הראשון שאתם רואים ובדקו את הפרמטרים הללו:

-יחס בין פחמימות לחלבונים – זה אמור להשתנות בהתאם למשקל הגוף וכמו כן בהתאם לרצון להעלות את מסת השריר וכמובן את המשקל. יחס מועדף הוא 1:5 וזאת כמובן לטובת הפחמימות.

-המרכיבים שיש בגיינר – כל גיינר מכיל פחמימות וחלבונים, אך יש לבדוק מרכיבים נוספים שהופכים אותו לטוב יותר עבור הגוף. יש לבדוק האם יש בו מינרלים וויטמינים. לדוגמה, אחד מהמינרלים המומלצים הוא מגנזיום. הוא אחראי על שיפור מהירות הבנייה של השרירים בגוף. על כן, אם אתם לא צורכים מספיק מגנזיום, אז יש לצורך גיינר שיהיה מועשר בו.

-מוניטין החברה. קחו בחשבון שכל תוסף תזונה מכיל חומרים שאתם מכניסים לגוף שלכם יום יום ועל כן, בשביל שתוכלו להיות רגועים ולדעת שאתם לא פוגעים בגוף עם אבקת גיינר לא איכותית, שימו לב שאתם רוכשים אך ורק גיינר שמיוצר על ידי חברה מוכרת וגם מובילה בתחום.

כמה מילים לסיכום…

כעת שיש לכם יותר מידע על גיינרים ושאתם יודעים כיצד לבחור אותם, כך תוכלו להתאמן בפעם הבאה בראש שקט ועם ידיעה שאתם מיטיבים עם הגוף שלכם. שיהיה בהצלחה!

 

המאמר בשיתוף עם אתר: bnb nutrition תוספי תזונה לספורטאים